Филип Кръстев отбеляза гол при победата на Лос Анджелис ФК с 5:1

...

Филип Кръстев се разписа за сефте в Мейджър Лийг Сокър

Филип Кръстев отбеляза гол при успеха на Лос Анджелис ФК с 5:1 над Минесота Юнайтед в мач от следващия кръг на Мейджър Лийг Сокър.

Бившият футболист на Славия и Левски бе прецизен за първенците на Съединени американски щати в 67-мата минута, четири откакто се появи в игра. Той реализира независим пробив от центъра и с прекрасен диагонален удар по земя с десния крайник оформи крайния резултат.

Преди това три гола за Лос Анджелис осъществя нападателят Денис Буанга, а   Мигел Тапиас от гостите си означи автогол.

За състава на Минесота единственото попадение осъществя Хасани Дотсън, който бе прецизен още в четвъртата минута на мача.

Попадението против Минесота е второ за Кръстев с екипа на Лос Анджелис в девет изиграни мача и първо в Мейджър Лийг Сокър.

В класирането Лос Анджелис е на трето място в Западната конференция с 48 точки от 32 мача. Минесота Юнайтед пък заема 12-а позиция с 38 точки.